Dlaczego My - Catering dietetyczny Łódź, Warszawa, Katowice, Kraków,Rzeszów
Biuro Obsługi Klienta 733 909 809; Pn-Pt 8:00-18:00

Dlaczego My

Catering Dietetyczny  SuViBox powstał na bazie doświadczeń wybitnie zaangażowanych i utalentowanych ludzi.

 

W naszej firmie pracują sportowcy, kucharze z pasją i doświadczeniem, specjaliści w dziedzinie dietetyki i zdrowego żywienia oraz kierowcy, którzy mogliby jeździć z zamkniętymi oczami (ze względów bezpieczeństwa im na to nie pozwalamy;).
Prawie dwa lata temu postanowiliśmy zapełnić lukę na rynku, oraz świadomie i skutecznie odpowiedzieć na potrzeby klientów.

 

 Co nas wyróżnia?

 

   • Jesteśmy jedynym w Polsce cateringiem dietetycznym przygotowującym potrawy metodą Sous Vide i wykorzystującym je we WSZYSTKICH RODZAJACH DIET
   • Przygotowaliśmy już ponad 600 niepowtarzalnych, całodziennych MENU; potrawy KUCHNI ŚWIATOWYCH, między innymi: Francuskiej, Włoskiej, Azjatyckiej, ale również Polskiej -tradycyjnej kuchni w zdrowym wydaniu.
   • Gwarantujemy świeżość i różnorodność wykorzystywanych produktów, w tym mięs, ryb, kasz, warzyw oraz ziół
   • Codziennie otrzymujemy dostawy świeżych mięs, ryb oraz pysznych warzyw prosto do naszej kuchni. Współpracujemy ze wspaniałą piekarnią, która przygotowuje nam świetnej jakości chleby pełnoziarniste, z dodatkami ziół- nie ma dla nich rzecz niemożliwych!
   • Dzięki długoletniemu doświadczeniu w gastronomii dotarliśmy do najlepszych na rynku partnerów, współpracujemy z lokalnymi firmami, siłowniami, dietetykami, trenerami personalnymi, producentami żywności, rolnikami
   • Dostawy – możesz dowolnie wybierać dni swojej diety, nie muszą one być pod rząd. Jeśli masz potrzebę przełożenia dostawy- potrzebujemy tej informacji na 24h przed planowanym dowozem. Możemy również zmienić miejsce dostawy, jeśli tylko znajduje się ono w naszym zasięgu!
   • Zestawy- Dostępna ilość posiłków w zestawie dziennym to 3 lub 5, natomiast na życzenie możemy przygotować również Single Box- czyli dodatkowe danie obiadowe lub potreningowe.
   • Płatność- możesz zapłacić zaraz po złożeniu zamówienia w automatycznym systemie PayU lub tradycyjnym przelewem bankowym. 


SuviBox - catering dietetyczny

trwa ładowanie strony SuviBox...