Sous Vide - Catering dietetyczny Łódź, Warszawa, Katowice, Kraków,Rzeszów
Biuro Obsługi Klienta 733 909 809; Pn-Pt 8:00-18:00

Sous Vide

 

Sous Vide, czyli gotowanie w próżni lub tak zwane wolne gotowanie, to metoda będąca sztuką. 
Po raz pierwszy opisana została w 1799 roku przez sir Benjamina Thompsona, została 
ponownie odkryta przez amerykańskich i francuskich inżynierów w połowie lat 60.,jako sposób na przemysłową metodę konserwowania żywności.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś w Polsce korzystają z niej najlepsze kuchnie restauracyjne, stawiające na smak oraz wartości odżywcze serwowanych dań. Sous Vide wykorzystuje próżniowe pakowanie mięs, ryb i warzyw, a następnie ich powolne gotowanie w kąpieli wodnej, poniżej temperatury wrzenia. Technika ta sprzyja zachowaniu witamin i mikroelementów, naturalnych aromatów oraz soków a także pozostawieniu niskiego indeksu glikemicznego warzyw (np. marchewki). Zapewnia również nieporównywalne do innych metod doznania smakowe jak i estetyczne.

Jak smakuje kuchnia Sous Vide?
Potrawy przygotowywane w naszej kuchni mają bardziej wyrazisty, naturalny smak. Mięsa, ryby i warzywa poddane obróbce Sous Vide są soczyste a ich struktura pozostaje nienaruszona. Wystarczy odrobina chili lub aromatycznego curry, zapakowanego próżniowo z polędwicą z indyka, aby zamienił się on w restauracyjne danie, gotowe do podgrzania i zjedzenia. Smakosze kuchni SuViBox doceniają nasze połączenia smaków i aromatów. Soliród z polędwicą z dorsza, łosoś Sous Vide, polędwiczki Sous Vide z sosem grzybowym, indyjski indyk, tofu, czy nasze marcheweczki chili to istna uczta dla podniebienia! Sous Vide to luksus, smak, aromat, świeżość i zdrowe podejście do jedzenia. Czy jest lepsze połączenie? Śmiemy wątpić ;)

Sprawdź ostatnie recenzje:

http://dziekujebylopyszne.pl/diety-pudelkowy-w-lodzi-2-suvibox/

https://www.youtube.com/watch?v=hQRBDDzC6ro

http://kolorowapani123.blogspot.com/2016/05/smaczna-i-skuteczna-dieta-od-suvibox.html

https://cateromarket.pl/oferta-suvibox


SuviBox - catering dietetyczny

trwa ładowanie strony SuviBox...